Stoły operacyjne firmy Benq

Lampa zabiegowa TriLite

Lampa zabiegowa z serii TriLite jest przeznaczona do gabinetów i sal zabiegowych, które nie są wyposażone w sufitowe lampy operacyjne a w których jest wymagane mocne źródło światła o bardzo dobrych parametrach.

Formed

Korzystne rozwiązania

Formed

Mobilna lampa operacyjna

Lampa posiada stabilną podstawę wyposażoną w koła jezdne z blokadą. Lampą możemy przejeżdżać wokół stołu a także ją przemieszczać pomiędzy pomieszczeniami.


Formed

Z zasilaniem własnym lub bez

W normalnym trybie pracy lampa jest podłączona do sieci elektrycznej. Wersja lampy z własnym zasilaniem w postaci baterii wbudowanej w podstawie pozwoli na pracę lampy nie podłączonej do sieci pomiędzy 4 a 12 godzin (we zależności od natężenia światła).


Formed

Doskonałe parametry światła

Najistotniejsze w lampach operacyjnych są parametry światła. TriLite zapewnia wysoką jakość i wydajność dzięki zastosowaniu najnowszej generacji białych diod LED oraz zaawansowanej konstrukcji soczewek.


Formed

Niska emisja ciepła

Lampa TriLite posiada rozwiązania redukujące emisję cieplną do minimum. Zastosowane w lampach elementy z odlewów aluminiowych działają jako radiatory odprowadzające ciepło z obszaru pracy personelu. Dzięki temu praca przy stole operacyjnym jest bardziej komfortowa.


Oszczędne i przyjazne dla środowiska naturalnego

Technologia LED stosowana w serii TriLite nie tylko oferuje doskonałą wydajność ale jest również przyjazna dla środowiska. Lampy zużywają znacznie mniej energii niż te z tradycyjnym oświetleniem typu halogenowego. Ponadto niezwykła żywotność źródła światła, wynosząca nawet 50 000 godzin pracy powoduje, że panele świetlne LED będą pracować bez wymiany przez cały czas eksploatacji lampy.