Wyposażenie gabinetów

Oferta Formed zawiera kompleksowy zestaw sprzętu medycznego i mebli medycznych potrzebnych do urządzenia sali zabiegowej lub specjalistycznego gabinetu zabiegowego.

W ramach sali zabiegowej oferujemy kilka stołów zabiegowo od tych najprostszych do tych funkcjonalnie zbliżonych stołom operacyjnym. Gabinety specjalistyczne wyposażamy w odpowiednie stoły i fotele specjalistyczne. Pomieszczenia posiadać muszą medyczne zabudowy meblowe pomocne do przechowywania leków czy instrumentów z powierzchnią roboczą wykorzystywaną w trakcie przygotowywania zabiegów. Uzupełnieniem są drobne elementy wyposażenia jak stoliki zabiegowe, wózki na aparaturę medyczną, wózki funkcyjne i wiele innych. Zakres i rodzaj wyposażenia dobieramy odpowiednio do specjalizacji sali czy gabinetu zabiegowego.
 

Kompleksowe wyposażenie

Sala zabiegowa z uwagi na konieczność jej wyposażenia w wiele różnych urządzeń jest szczególnie predysponowana do jej kompleksowego wyposażania. W ramach kompleksowej usługi wyposażania Formed zaleca wykonanie aranżacji a następnie wizualizacji pomieszczenia. Właściwie zaprojektowana przestrzeń umożliwi rozmieszczenie wszystkich elementów wyposażenia sali zabiegowej, aby w końcowym efekcie uzyskać pożądany układ funkcjonalny. Już na etapie projektowania umożliwi to uniknąć wielu błędów. Szczególną zaletą wyposażenia kompleksowego sal i gabinetów zabiegowych stanowi możliwość doboru kolorystyki wielu różnych urządzeń wykonanych przecież z wielu różnych materiałów. Wzornik kolorystyczny Formed zachowuje spójność kolorystyczną różnych materiałów a przez to umożliwi nadanie pomieszczeniu estetycznego i spójnego charakteru.
 

Główne wyroby

Stoły zabiegowe

W zależności od specyfiki sal zabiegowych Formed proponuje kilka stołów zabiegowych dodatkowo wzbogaconych o bogate wyposażenie specjalistyczne. Wykonanie zwykłych badań i prostych zabiegów umożliwią proste stoły zabiegowe z regulacją wysokości leża w wersjach 2 czy 4 segmentowych. Do zabiegów specjalistycznych proponujemy stoły operacyjno- zabiegowe, które konstrukcyjnie są zbliżone do stołów operacyjnych, posiadające między innymi wzdłużne i boczne przechyły blatu.
 

Meble medyczne

Meble medyczne w przypadku oferty Formed to kolekcja mebli SYMBIO obejmująca wszystkie meble sali czy gabinetu zabiegowego. W ramach spójnej kolekcji wyróżniamy zabudowy meblowe wykonane z tworzywa SYMBIOmed, ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej SYMBIOsteel lub posiadające szkieletową konstrukcje z aluminium SYMBIOalu. Wszystkie siedziska można dobrać w ramach kolekcji SYMBIOseat. Kolekcja mebli Symbioto wybór dla użytkownika mebli medycznych z kilku oferowanych kolekcji oraz gwarancja zachowania indywidualnego, ale spójnego wyglądu pomieszczenia.
 

Elementy wyposażenia sal zabiegowych w ofercie Formed: