Realizacje

Klinika Mirai w Otwocku - diament wśród klinik

Wyposażając przestrzenie szpitalne dbamy o komfort użytkowników dążymy do tego aby miejsce pracy było bezpieczne oraz funkcjonalne. Ważnym elementem w tworzeniu tego typu aranżacji jest aspekt wizualny ponieważ wiemy, że otoczenie ma duży wpływ na codzienną pracę.
 
Dlatego z ogromną przyjemnością pracowaliśmy ostatnio nad wyposażeniem MIRAI Clinic w Otwocku.
Starannie dobierana kolorystyka oraz subtelne dodatki drewna w meblach, blaty i panele ochronne z corianu, wysokiej klasy tapicerka zmywalna - to cechy charakterystyczne przestrzeni gabinetów lekarskich.
 
Aby nawiązać do wyjątkowości całego obiektu Nowego Gurewicza pokoje pacjentów urządziliśmy w delikatnej kolorystyce. Są eleganckie i funkcjonalne. Metalowe stelaże szaf i stolików posiadają wzmocnioną ramę - pomimo delikatnego wyglądu są bardzo stabilne. Sofy z funkcją spania oraz fotele i pufy wykończone są wysokiej jakości tapicerkami zmywalnymi. Ponadto każdy z pokoi jest wyposażony w mini lodówkę schowaną w szafie.
 
Nowy Gurewicz to bez wątpienia obiekt zaprojektowany w najmniejszym detalu. Każda przestrzeń i powierzchnia ma swój określony charakter i precyzyjnie przypisany materiał.

​link do obiektu...