Fotel ginekologiczny

Fotel ginekologiczny Femi

Fotel ginekologiczny Femi może pracować w gabinetach na oddziałach szpitalnych w przychodniach czy praktykach lekarskich. Oferuje wiele korzyści zarówno dla pacjenta jak i lekarza.
 

Formed

Korzystne rozwiązania

Fotele ginekologiczne dostosujesz do własnych potrzeb

Wybierz jedną z trzech wersji fotela:
  • Femi 1 z regulacją elektryczną wysokości oraz innymi funkcjami realizowanymi pilotem
  • Femi 1 z regulacją elektryczną wysokości oraz innymi funkcjami realizowanymi mechanicznie
  • Femi 2 bez regulacji wysokości, ale z innymi funkcjami realizowanymi mechanicznie
 

Wyposażenie dodatkowe zwiększa funkcjonalność fotela

W przypadku fotela ginekologicznego wybór wyposażenia ma szczególne znaczenie. Dobranie odpowiednich elementów ma bezpośredni wpływ na rodzaj przeprowadzanych badań. Przykład: zamówienie wraz z fotelem specjalnego uchwytu umożliwia zamontowanie kolposkopu zintegrowanego z fotelem.
 

Podkolanniki czy podpory pod stopy?

Femi oferuje alternatywne elementy wyposażenia. Mają one wpływ na funkcjonalność fotela. Są również ważne dla lekarzy ze względu na ich przyzwyczajenia, doświadczenie czy preferowany styl pracy.
 

Wybierz opcje wykonania fotela

Niektóre elementy Femi możemy zmodyfikować dostosowując je do indywidualnych potrzeb. Przykład: możemy regulować fotelem za pomocą sterownika nożnego połączonego przewodem lub przy pomocy zintegrowane sterownika w podstawie stołu.
 

Komfort dla pacjentki

Femi wzbudza zaufanie u pacjentek. Wsiadanie na fotel jest łatwe bo minimalna wysokość w wersji regulowanej wynosi tylko 60 cm. W przypadku wersji bez regulacji ułatwieniem jest dostawiany podnóżek. Fotel posiada miękkie, wygodne siedzisko i oparcie. Pochylenie segmentu siedziska zapewni stabilną pozycję w trakcie badania, zapobiega zsuwaniu się pacjentki z segmentu siedziska.
 

Dobierz kolorystykę tapicerki do wystroju pomieszczenia

Wystrój pomieszczenia, także kolorystyka ma ogromne znaczenie na nasze samopoczucie. Jest to ważne zarówno dla pacjentki jak i lekarza. Fotel ginekologiczny jest elementem wyposażenia gabinetu, ale także częścią kompozycji pomieszczenia. Zachęcamy do skorzystania z porad pracowników Działu meblowego Formed aby dobrać kolorystykę fotela do wystroju pomieszczenia.