Co nowego
w FORMED?

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom NPT za udział w Kongresie.

Szczególne podziękowania dla osób, które uczestniczyły w zwiedzaniu showroomu Formed, podczas którego prelekcję wygłosił Marcin Jędrychowski – dyrektor Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

 

Pan Dyrektor omówił najważniejsze kwestie związane z realizacją dużych inwestycji.
Zarekomendował kompleksowe rozwiązania i wiele korzyści z nich płynących: jedna firma, jeden partner i koordynacja całości zamówienia prowadzona przez jeden podmiot. "Dla mnie bardzo ważny był krótki czas realizacji, co jest możliwe tylko w przypadku prowadzenia jednego postępowania. Zamówienie na  kilkadziesiąt milionów złotych, tysiące produktów, zostały dostarczone i zamontowane dwa dni przed planowanym terminem zakończenia".

Pan Jędrychowski podkreślił, iż dostarczone wyposażenie meblowe do SU Kraków to bardzo dobrze wydane kilkadziesiąt milionów złotych.
Ponadto zachęcał do korzystania z dialogu technicznego oraz współpracy z doświadczonymi wykonawcami. Podkreślił, iż nie należy bać się stawiania "wyśrubowanych" warunków i stosowania wymagań jakościowych. Takie wymagania pozwalają na zweryfikowanie firm i potencjalnych wykonawców.


„Zachęcam do dialogów technicznych i uważam, że przy dużych inwestycjach powinny być koniecznością. Jest to jedno z moich odkryć. Daje szansę na poznanie potencjalnych wykonawców. Uważam, że gdybyśmy na tamtym etapie nie zrobili dialogu technicznego, popełnilibyśmy straszne błędy. Dialog techniczny otworzył nam oczy na wiele rzeczy. Nie chcielibyście widzieć jakie były pierwsze propozycje wyposażenia, nie mają one nic wspólnego z tym co mamy teraz.”

Dyrektor Jędrychowski serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia Nowego Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie Prokocimiu. Chętnie oprowadzi, zaprezentuje zastosowane rozwiązania oraz odpowie na pytania.


​SHOWROOM FORMED
W naszym showroomie zaprezentowaliśmy wybrane produkty takie jak łóżka szpitalne, wózki do transportu chorych w pełni wyposażoną salę operacyjną czy system Interoom do jej zarządzania. Do dyspozycjo gości były również pomieszczenia z systemami meblowym SYMBIO w zakresie medycznym i biurowym. Ciekawym doświadczeniem dla odwiedzających okazał się spacer wirtualny, nasze nowe narzędzie do pracy z klientami. Można było zobaczyć w przestrzeni VR projekty pomieszczeń, a następnie porównać je ze zdjęciami z gotowej już realizacji.

Przykład aranżacji (oglądanej w przestrzeni VR)

Zdjęcie już po reazlicji (wybrane pomieszczenie)

 

Zobacz również