Co nowego
w FORMED?

W dniu 20 lipca uczestniczyliśmy w 100. rocznicy istnienia firmy OPT
Formed jest dystrybutorem bardzo wysokiej klasy produktów tej firmy.
Firma OPT ma swoją siedzibę w Trentino.
To lokalizacja w sercu Dolomitów głównie lasy, około 200 alpejskich jezior, kilka parków przyrody, urokliwe doliny… 
Jednak największą zaletę dla OPT, jest wysoka jakość życia tego regionu, jedna z najwyższych w Europie.
Trentino szczyci się nowoczesnym i wydajnym dobrobytem, doskonałym systemem szkolnym, najwyższej jakości opieką zdrowotną i naturalnym dziedzictwem.
I tam właśnie powstają jedne z najlepszych stołów operayjnych na swiecie.

O firmie możemy przeczytać:

"100 lat działalności firmy OPT podczas których przyczyniliśmy się znacznie do poprawy życia pacjentów, tworząc innowacyjne stoły dla operatorów.

Nasza historia jest ścieżką zrodzoną z pasji, intuicji, pracowitości założyciela pana Mario Cristofoliniego, który założył mały warsztat ortopedyczny aby wykonywać protezy dla inwalidów pierwszej wojny światowej. Z czasem przekształcił się w firmę, która produkującą i sprzedającą stoły i systemy na bloki operacyjne wykorzystywane na całym świecie.

Rozwój firmy OPT to długa droga, pełna satysfakcji i początków wprowadzania technologicznych rozwiązań, przez ojca z  synem Aldo Cristofolinim, który doprowadził OPT do bycia liderem na rynku włoskim oraz osiągnięcie międzynarodowego uznania.

100 lat historii OPT nie jest celem, ale podstawowym krokiem w naszej podróży.

W 2013 roku pan Sata, prezes TKB Corporation, ważnej japońskiej grupy i lidera w dystrybucji sprzętu medycznego i urządzeń, przejął pałeczkę, prowadząc OPT w kierunku rozpoczętym wiele lat temu.

Teraz z powodzeniem towarzyszy nam w kreowaniu przyszłości i nowych wyzwań!"


 

Zobacz również